Svježe
novi produact bezolovni Микротип 1000Base-TX za 1000Base-FX SFP industrijski Ethernet mediji pretvornik

novi produact bezolovni Микротип 1000Base-TX za 1000Base-FX SFP industrijski Ethernet mediji pretvornik

Dostupnost proizvoda: Dostupno je narudžbi
HRK 1080.00


10/100 / 1000 M bezolovni Микротип 1000 Base-TX za 1000 Base-FX SFP industrijski medijski pretvarači
Model : serija LNK-IMC1100 P-SFP
LNK-IMC3100-SFP-to микротипный медиаконвертер, koji podržava vanjski SFP modula i u skladu s EN55022. To je industrijski proizvod, raspon radne temperature koja se kreće od -40 do 80 . LNK-IMC3100-SFP podržava 1000 M Ethernet port i port SFP 1000 M . Ethernet port podržava kao što su half-duplex i full-duplex način rada. LNK-IMC3100-SFP-to je isto na strani predajnika ili prijemnika. Korisnici mogu koristiti različite vrste SFP modula (jednomodno/многорежимное vlakana, 1/2 kernel) po potrebi.
Ovaj elegantni микротипный dizajn медиаконвертера zauzima malo prostora te je idealno rješenje za jednostavnu instalaciju u većini kućišta fotoaparata.
Značajke pretvara 1000 Base-TX u 1000 Base SFP podržava full / half-duplex podržava vanjski SFP podržava auto MDI / MDI-X elegantan dizajn Микротипа, pogodan za većinu kućišta fotoaparata opsežna led indikatori za dijagnostiku mreže eko otvrdnu od -40°C do 80°C
(Od -40°F do 176°F) radna temperatura
Garancija 5-Godišnje Jamstvo
Tipične Primjene
Lokalna mreža
Standardi :
IEEE802. 3u 1000 Base-TX/FX
Kontrola toka IEEE802. 3x
Tip Obrade :
Naprijed
Half-duplex, full-duplex
Brzina Izravne Filtra : :
148 800 pps (1000 Mb / s)
Polaganje kabela :
1000 Base-TX : Cat5 ili iznad
Maksimalna Udaljenost :
Cat5 UTP do 100m
Spojnica :
1x RJ45
Optički Port :
1 x SFP 1000 Base-FX
Ekološki
Radna Temperatura :
Od -40°C do 80°C (od -40°F do 176°F)
Temperatura Skladištenja :
Od -40°C do 85°C (od -40°F do 185°F)
Relativna Vlažnost Zraka :
Od 5% do 95% bez kondenzacije
MTBF :
> 300 000 sati
Električna i mehanička
Ulazna Snaga :
12 V dc (Клеммная jastučić)
potrošnja energije :
2,4 W Max. 0.2 [email protected] VDC
Led indikatori
Snaga :
Stanje Napajanja
100 TX :
Komunikacija / Aktivnost, Brzina
SFP :
Link / Aktivnost
Dimenzije (Šxdxv) :
36,2 x 117 x 24,5 mm
Težina :
0,15 kg
Poklopac :
Aluminijsko Kućište
Mogućnosti Montaže :
Zidni nosač / postolje LNK-MR-C10 1 U
Regulatorna Odobrenja
ISO9001, CE, FCC, Ro HS
FCC dio 15, klasa a
EN55022 : 2006+A1 : 2007 klasa a
Zaštita Od Prenapona :
RJ45 : 1 KV
Snaga : 500В
ESD-A : 4 KV/8 KV
Podaci Za Narudžbu
Model
Opis
LNK-IMC3100-SFP
Bezolovni Микротип 1000 Base-TX za 1000 Base-FX SFP Ethernet Media Converter
Postavke SFP :
(S) = opcija SFP. Molimo vas, odaberite opciju SFP na našoj stranici postavki SFP.
SFP modul prodaje se zasebno.
Mogućnosti Montaže :
Ugrađeni zidni nosač;
Montiran na stalak na rack 1 U LNK-MR-C10 (prodaje se zasebno).
Mogućnosti Napajanja :
LNK-PA/12 V 1.25 A 12 VDC adapter za napajanje. Vanjski kabel za čahuraste stezaljke;
Adapter za napajanje je uključen u opseg isporuke za sve prodaje.

Svojstva

Broj Modela:
Serija LNK-IMC3011-SFP
spojnica:
1x RJ45
Optički Port:
1 x SFP 1000Base-X
Radna Temperatura:
Od -40°C do 80°C (od -40°F do 176°F)
Ulazna Snaga:
12 v istosmjernog napona (Клеммная jastučić)
Mogućnosti Montaže:
Zidni nosač / postolje LNK-MR-C10 1U
Dimenzije (Šxdxv):
36,2 x 117 x 24,5 mm
Težina:
0.15Kg
Medijski pretvarači:
Industrijski Medijski Pretvarači
Maksimalna Udaljenost:
Cat5 UTP do 100m

Najbolje ponude u kategoriji

Blindirani optičkih patch kabel kabel, ST / PCST / PC, promjera 3,0 mm,Однорежимный 9 / 125, Симплексный, 50 metaraOklop metala, jake čvrstoće na istezanje!Napomena : dužina i priključak podešava, pls, ne ustručavajte se da me kontaktirate za ponudu.Tehničke Karakteristike : ParametarMjerna jedinicaFC, SC, LC / oklopno fleksibilna žica vlakanaST, MUMTRJ, MPOЕ2000CmMMCmMMCmMMCmPCUPCBTRPCPCUPCPCPCUPCPCPCBTRUneseni gubitak(tipično)db≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.3Возвратная gubitakdb≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Radeći valna duljinanm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Zamjenjivostidb≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Vibracijedb≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Radna temperatura°C40~7540~7540~7540~75Temperatura skladištenja°C45~8545~8545~8545~85Od prosjeko kabelmmΦ3.0, φ2 ove.0, Φ0.9Φ3.0, φ2 ove.0, Φ0.9Φ3.0, φ2 ove.0, Φ0.9φ3.0, φ2 ove.0, φ0.9Podaci za narudžbu : Priključak optičkog vlakna : LC, ST, FC, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, Tip sučelja Ferrule MPO : APC , RAČUNALA, jezgra vlakna UPC : Симплексный, двухшпиндельный vrsta vlakana; мультимодный(50 / 125) / (62.5 / 125) ,однорежимный (9 / 125) promjer vlakana (mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 duljina kabela; prilagoditeDostava šaljemo sve proizvode diljem svijeta za besplatno putem economy shipping...

Blindirani optičkih patch kabel kabel, LC / PCST / PC, promjera 3,0 mm,Однорежимный 9 / 125, Симплексный, 30 metaraMetalni oklop, jaka čvrstoća na istezanje!Napomena : dužina i utičnice se postavljaju pls nemojte se ustručavati da me kontaktirate za ponudu.Tehničke Karakteristike : ParametarMjerna jedinicaFC, SC, LC / oklopno fleksibilna žica vlakanaST, MUMTRJ, MPOЕ2000CmMMCmMMCmMMCmPCUPCBTRPCPCUPCPCPCUPCPCPCBTRUneseni gubitak(tipično)db≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.3Возвратная gubitakdb≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Radna valna duljinanm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Zamjenjivostidb≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Vibracijedb≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Radna temperatura°C40~7540~7540~7540~75Temperatura skladištenja°C45~8545~8545~8545~85Od prosjeko kabelmmΦ3.0, φ2 ove.0, Φ0.9Φ3.0, φ2 ove.0, Φ0.9Φ3.0, φ2 ove.0, Φ0.9φ3.0, φ2 ove.0, φ0.9Podaci za narudžbu : Fiberoptički priključak : LC, ST, FC, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Tip sučelja savjet : APC, PC, UPC волоконные jezgra : Симплексный, duplex vrsta vlakana; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,однорежимный (9 / 125) promjer vlakana (mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 duljina kabela; prilagoditeDostava šaljemo sve proizvode diljem svijeta za besplatno putem economy shipping...

Industrija двухшаговый задобренный Стриппер kabela do 3 / 16" 5 / 16 " kabel O D. S jednim dodatnim žiletOpis : Ideal 45165idealan je u dvije faze koaksijalni kabel striptizeta do 3 / 16" 5 / 16 " kabel O...

Dobrodošli u See Me Technology Co., LTD popust za veleprodaju? Još brojevi dijelova? Citat za specifikacije? Svi naši proizvodi pružaju garanciju kvalitete na jednu godinu...

Model uređaja : RY3200 ARaspon valnih duljina : 800 ~ 1700Priključak : FC / SCTip Sonde : In Ga AsRaspon snage : 70 ~ +10Nesigurnost : ± 5%Standardna valna duljina (Nm) : 850,980,1300,1310,1490,1550Rezolucija linearni prikaz : 0.1% логарифмический prikaz : 0.01 dbmRadna temperatura ( ℃ ) : 10 ~ +60Temperatura skladištenja ( ℃ ) : 25 ~ +70Vrijeme automatskog isključivanja (min) : 10Vrijeme neprekidnog rada baterije (h) : najmanje 48 satiDimenzije (mm) : 190х100х48Izvor napajanja : baterija 3 * AATežina (g) : 400Olovka za čišćenje vlakana SC 2.5 mm : (za SC, ST, FC, SC / APC, FC / APC).Možete očistiti više od 800 krajeva vlakana;Materijal : antistatički smola;Čistoća je više od 95%;Čišćenje učinak vode i masti je puno veći nego kod tradicionalnog ватного bris clean bar;Jednostavan za korištenje, prenosiv

3port optički циркулятор 0.9 mm 1 m s priključkom fc / apc telekomunikacijskog optičkog циркулятораLiceNiske uneseni gubitakŠiroki pojas visoka izolacijaNiska PDLKompaktni ugrađena pakiranjeVisoka stabilnost i pouzdanostOptički put bez epoksidaAplikacijeSustav CATVTelekomunikacijska mreža sustavaMetro / pristupne mrežeOptičko pojačaloValna duljina add / dropKompenzacija disperzijeDvosmjerno komunikacijaSpecifikacijaParametarSpecifikacijaKonfiguracijaPort 1port 2 ; port 2 port 3Radna valna duljina (Nm)1290133015251565Uneseni gubitak (db)Tipičan0.8Maksimalni1Vrh izolacija kanala (db)50Minimalna izolacija kanala (db)40Pucnjava struja kanala (db)>50Поляризационно zavisni gubitak (db)0.15Disperzija поляризационного profila (ps)Povratak gubitak (db)>50Procesorska snaga (Mw)300Radna Temperatura (°C)0 ~ +70Temperatura Skladištenja (°C)40 ~ +85Napomena : pod normalnim temperaturnim uvjetima, ne uključujući priključke, zavarivanje сплавливания i gubitak stražnjicaPodaci Za NarudžbuNazivLukaValna duljinaVrsta VlakanaDužina VlakanaPriključak In / OutOptičkiЦиркулятор3=3 luka13=1310 nm15=1550 nm1=golvlakna2=900umslobodnu cijev1=1 M2=2 m0=Nema1=FC / APC2=FC / PC3=SC / APC4=SC / PC5=ST6=LCS=OdreditiKada se slike i opisi ne odgovaraju, opis i naslov su točniSlike samo za referencu...

HT312 X Wire striptizeta / striptizeta koaksijalni kabel striptizeta kliješta podesivi korak striptizeta 3лопастная model PlaćanjePrimamo samo plaćanje Alipay.Dostava* Za sve narudžbe će biti obrađeni u roku od 1 radnog dana od dana UPLATE.* Molimo vas da adresu za uplatu je struja.* Molimo vas da ostavite dovoljno vremena za isporuku i kontaktirajte nas, ako ne dobijete svoj paket u roku od 10 radnih dana.Mi nismo odgovorni za plaćanje svih carinskih pristojbi ili uvozne carine.Ostavimo pozitivan pregled nakon primitka uplate...

Sanbao HTN468 B crimping alat kliješta telefonske mreže / Mrežne alate PlaćanjePrimamo samo plaćanje Alipay.Dostava* Za sve narudžbe će biti obrađeni u roku od 1 radnog dana od dana UPLATE.* Molimo vas da adresu za uplatu je struja.* Molimo vas da ostavite dovoljno vremena za isporuku i kontaktirajte nas ako niste dobili svoj paket u roku od 10 radnih dana.Mi nismo odgovorni za plaćanje svih carinskih pristojbi ili uvozne carine.Ostavimo pozitivan pregled nakon primitka uplate...

Kabel fleksibilna žica vlakana, SC / PCSC / PC, promjera 3.0 mm,Однорежимный 9 / 125, duplex, 100 metaraNapomena : dužina i utičnice se postavljaju pls nemojte se ustručavati da me kontaktirate za ponudu.Tehničke Karakteristike : ParametarMjerna jedinicaFC, SC, LC / oklopno fleksibilna žica vlakanaST, MUMTRJ, MPOЕ2000CmMMCmMMCmMMCmPCUPCBTRPCPCUPCPCPCUPCPCPCBTRUneseni gubitak(tipično)db≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.3Возвратная gubitakdb≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Radna valna duljinanm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Zamjenjivostidb≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Vibracijedb≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Radna temperatura°C40~7540~7540~7540~75Temperatura skladištenja°C45~8545~8545~8545~85Od prosjeko kabelmmΦ3.0, φ2 ove.0, Φ0.9Φ3.0, φ2 ove.0, Φ0.9Φ3.0, φ2 ove.0, Φ0.9φ3.0, φ2 ove.0, φ0.9Podaci za narudžbu : Fiberoptički priključak : LC, ST, FC, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Tip sučelja savjet : APC, PC, UPC волоконные jezgra : Симплексный, duplex vrsta vlakana; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,однорежимный (9 / 125) promjer vlakana (mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 duljina kabela; prilagoditeDostava šaljemo sve proizvode diljem svijeta za besplatno putem economy shipping...

Kabel fleksibilna žica vlakana, LC / PCST / PC, promjera 3.0 mm,Однорежимный 9 / 125, Симплексный, 25 metaraNapomena : dužina i utičnice se postavljaju pls nemojte se ustručavati da me kontaktirate za ponudu.Tehničke Karakteristike : ParametarMjerna jedinicaFC, SC, LC / oklopno fleksibilna žica vlakanaST, MUMTRJ, MPOЕ2000CmMMCmMMCmMMCmPCUPCBTRPCPCUPCPCPCUPCPCPCBTRUneseni gubitak(tipično)db≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.3Возвратная gubitakdb≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Radna valna duljinanm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Zamjenjivostidb≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Vibracijedb≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Radna temperatura°C40~7540~7540~7540~75Temperatura skladištenja°C45~8545~8545~8545~85Od prosjeko kabelmmΦ3.0, φ2 ove.0, Φ0.9Φ3.0, φ2 ove.0, Φ0.9Φ3.0, φ2 ove.0, Φ0.9φ3.0, φ2 ove.0, φ0.9Podaci za narudžbu : Fiberoptički priključak : LC, ST, FC, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Tip sučelja savjet : APC, PC, UPC волоконные jezgra : Симплексный, duplex vrsta vlakana; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,однорежимный (9 / 125) promjer vlakana (mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 duljina kabela; prilagoditeDostava šaljemo sve proizvode diljem svijeta za besplatno putem economy shipping...

Optički patch kabel kabel, FC / PCFC / PC, promjera 3,0 mm,Однорежимный 9 / 125, duplex, 35 metaraNapomena : dužina i priključak podešava, pls, ne ustručavajte se da me kontaktirate za ponudu.Tehničke Karakteristike : ParametarMjerna jedinicaFC, SC, LC / oklopno fleksibilna žica vlakanaST, MUMTRJ, MPOЕ2000CmMMCmMMCmMMCmPCUPCBTRPCPCUPCPCPCUPCPCPCBTRUneseni gubitak(tipično)db≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.3Возвратная gubitakdb≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Radeći valna duljinanm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Zamjenjivostidb≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Vibracijedb≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Radna temperatura°C40~7540~7540~7540~75Temperatura skladištenja°C45~8545~8545~8545~85Od prosjeko kabelmmΦ3.0, φ2 ove.0, Φ0.9Φ3.0, φ2 ove.0, Φ0.9Φ3.0, φ2 ove.0, Φ0.9φ3.0, φ2 ove.0, φ0.9Podaci za narudžbu : Priključak optičkog vlakna : LC, ST, FC, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, Tip sučelja Ferrule MPO : APC , RAČUNALA, jezgra vlakna UPC : Симплексный, двухшпиндельный vrsta vlakana; мультимодный(50 / 125) / (62.5 / 125) ,однорежимный (9 / 125) promjer vlakana (mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 duljina kabela; prilagoditeDostava šaljemo sve proizvode diljem svijeta za besplatno putem economy shipping...

Dobrodošli u See Me Technology Co., LTD popust za veleprodaju? Još brojevi dijelova? Citat za specifikacije? Svi naši proizvodi pružaju garanciju kvalitete na jednu godinu...

KOMSHINE GX36 FTTH Fusion Spojnica Kit w / Fiber Cleaver* Ugrađeni držač vlakna, koja se može povezati vlakana 250 mikrona, vlakna 900 hm flat kabel i волоконную žicu Tech1 : 8800mah smjenski baterija velikog kapaciteta za povećanje produktivnostiTech2 : 6 motore 3 poravnanje osi čine niže gubitakTech3 : pouzdanost i trajnost : šokdokaz, vodootporan, prašinu Dođite s certifikatom za kalibraciju i izvješće o ispitivanju Dođite Sa Garancijom Od 1 Godine Dođite s novim волоконным тесаком KOMSHINE KF52 Dođite s 100pc 60 mm zaštitnim rukavima Sumitomo FPS Fusion Splice Protection SleevesKarakteristike : Jedan ključ automatski spojeni spremi korake srastanje 9 S сращивание i 28 S grijanje 310ovčinjaka povećanje 3,7' LCD zaslon u boji visoke rezolucije Skladištenje 5000 rezultata srastanje 6 motore 3 poravnanje osi čine niže gubitak 6smjer 30дюймовое dokaz pada 6 motore 3x osi za centriranje pružaju visoke performanse klase Uklonjivi držač SC kompatibilan Potpuno novi dizajn Vobliku žljebova za više brz i jednostavan rad 8800mah smjenski baterija velikog kapaciteta za povećanje produktivnosti Pouzdanost i trajnost : šokdokaz, vodootporan, prašinu Višenamjenski punjač za punjenje сплайсера i vaš digitalni uređaj zajednoSpecifikacija : Odnosi Se VlaknaSM / MM / DS / NZDS / BIF & UBIF (G...

Optički patch kabel kabel, FC / PCFC / PC, promjera 3,0 mm,Однорежимный 9 / 125, Симплексный, 30 metaraMetalni oklop, jaka čvrstoća na istezanje!Napomena : dužina i utičnice se postavljaju pls nemojte se ustručavati da me kontaktirate za ponudu.Tehničke Karakteristike : ParametarMjerna jedinicaFC, SC, LC / oklopno fleksibilna žica vlakanaST, MUMTRJ, MPOЕ2000CmMMCmMMCmMMCmPCUPCBTRPCPCUPCPCPCUPCPCPCBTRUneseni gubitak(tipično)db≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.3Возвратная gubitakdb≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Radna valna duljinanm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Zamjenjivostidb≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Vibracijedb≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Radna temperatura°C40~7540~7540~7540~75Temperatura skladištenja°C45~8545~8545~8545~85Od prosjeko kabelmmΦ3.0, φ2 ove.0, Φ0.9Φ3.0, φ2 ove.0, Φ0.9Φ3.0, φ2 ove.0, Φ0.9φ3.0, φ2 ove.0, φ0.9Podaci za narudžbu : Fiberoptički priključak : LC, ST, FC, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Tip sučelja savjet : APC, PC, UPC волоконные jezgra : Симплексный, duplex vrsta vlakana; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,однорежимный (9 / 125) promjer vlakana (mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 duljina kabela; prilagoditeDostava šaljemo sve proizvode diljem svijeta za besplatno putem economy shipping...

Opis proizvoda10 / 100 m prilagodljiva fiberoptic transceiver fast Ethernet neovisno dizajniran i proizveden novim visokobrzinske proizvodima prijenos optičke mreže Ethernet tvrtke To se može postići na dva različita витых parovima i fiberoptičkom pretvaranje sredstava za prijenos, relej 10 / 100 BaseTX i 100 BaseFX dvije različitim segmentima mreže...

Besplatna dostava 50 M LC / UPC to SC / UPC LCSC fiberoptički patch kabel Duplex Fiber Indoor Fiber Cable SM PVC 2.0 mm 50 MZnačajke : low loss unos i obrnuti odraz dobra zamjenjivosti dobra trajnost otporan na visoke temperature standard : Telcordia GR326COREPrimjene : CATV; aktivno prestanak aparata; telekomunikacijske mreže; željeznice; lokalne mreže; mreže za obradu podataka; ispitivanje opreme; instalacija preduvjeti; širokopojasne mreže;Specifikacija : dogovor однорежимный multimode RAČUNALO UPC APC 62.5 / 125 50 / 125 50 / 125 вносимая gubitak 10 G возвращенная gubitak ≥45d B ≥50d B ≥60d B ≥35d B otpornost500 спарок radna temperatura od 40 do +75 dimenzije rupa rupa od 40 do +75 125.0+1 / 0um, Концентричность : ≤1um 125um,Концентричность : 1≤3um 125.3+1 / 0um, Концентричность : ≤1um 127um, Концентричность : 1≤3um 125.5+1 / 0um, Conentricity : ≤1um 128um,Conectricity : 1≤3um 126.0+1 / 0um, Conentricity : ≤1um LC / UPCSC / UPCSM2.0 mm50m двухшпиндельный fleksibilan kabel optičkog vlakna...

Blindirani fiberoptički patch kabel kabel, SC / PCSC / PC, promjera 3,0 mm,Однорежимный 9 / 125, Симплексный, 15 metaraMetalni oklop, jaka čvrstoća na istezanje!Napomena : dužina i utičnice se postavljaju pls nemojte se ustručavati da me kontaktirate za ponudu.Tehničke Karakteristike : ParametarMjerna jedinicaFC, SC, LC / oklopno fleksibilna žica vlakanaST, MUMTRJ, MPOЕ2000CmMMCmMMCmMMCmPCUPCBTRPCPCUPCPCPCUPCPCPCBTRUneseni gubitak(tipično)db≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.3Возвратная gubitakdb≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Radna valna duljinanm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Zamjenjivostidb≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Vibracijedb≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Radna temperatura°C40~7540~7540~7540~75Temperatura skladištenja°C45~8545~8545~8545~85Od prosjeko kabelmmΦ3.0, φ2 ove.0, Φ0.9Φ3.0, φ2 ove.0, Φ0.9Φ3.0, φ2 ove.0, Φ0.9φ3.0, φ2 ove.0, φ0.9Podaci za narudžbu : Fiberoptički priključak : LC, ST, FC, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Tip sučelja savjet : APC, PC, UPC волоконные jezgra : Симплексный, duplex vrsta vlakana; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,однорежимный (9 / 125) promjer vlakana (mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 duljina kabela; prilagoditeDostava šaljemo sve proizvode diljem svijeta za besplatno putem economy shipping...

Optički primopredajnik SFP 155 Mbit / s, domet 2 kmIndustrijski tip : LNKSFP155 ML2Karakteristike Brzina prijenosa podataka do 155 Mbit / s 1310nm visoka FP laser (LED) PIN photo detector for transmission 2km Kompatibilan sa SFP MSPa i SFF8472 s двухшпиндельной LCutičnicom Digitalni Alat Za Praćenje : Interna kalibracija ili vanjska kalibracija Kompatibilnost s Ro HS + 3,3 jedan izvor napajanja Radna temperatura tela : Industrijski : od 40 do +85°CAplikacije SDH STM1, I1 SONET OC3, SR1 Brzi Ethernet Ostale optičke linije vezeOpisTranspondere SFP to je visokih performansi, ekonomičan module koji podržavaju prijenos podataka brzine 155 Mbit / s i domet prijenosa 2 km uz pomoć MMF.Primopredajnik se sastoji od tri dijela : laserski odašiljač FP, штыревого фотодиода, koji je integriran sa транзисторным предусилителем (TIA), i jedinice za upravljanje MCU...

Opis proizvoda : 1 kabel za punjenje baterije Fujikura DCC18 BTR09 kabel za punjenje baterije Fujikura (Fujikura) DCC18 na bateriju BTR09, kroz bateriju DCC18 na bateriju BTR09 spojene na izmjenični napon ADC18 ACDC...

Fiberoptički tester sa mjerač snage 50~+26 i optički izvor svjetlosti 1310 / 1550 NmUvod prijenosni mini optički mjerač snage TL510to je kompaktan i jednostavan za korištenje probni uređaj za optičke mreže, koji se može koristiti i za mjerenje apsolutne optičke snage, tako i za mjerenje relativnog gubitka u optičkim vlaknima...

100m FTTH svjetlovodni kabel pada patch kabel SC s SC SM čvrsta SC SC 100 metara skakačProgramNajudaljeniji i lokalna optička prijenosna mreža, mreža za prijenos podataka, mrežni prijenos slika, CATV, optički test za jelo, pv sustav automatskog upravljanjaOpisFleksibilna žica kabela pada optičkih vlakana ima 2 tipa u svakom kraju kabela za povezivanje; kabel dužine žice jedan kabel sa spojnicom...

Besplatna dostava potpuno novi višenamjenski brzo koaksijalni striptizeta za CAT5 kabel CAT6 / e i koaksijalni RG6, koaksijalni kabel rg59, RG7 i RG11 kabel alat PlaćanjePrimamo samo plaćanje Alipay.Dostava* Za sve narudžbe će biti obrađeni u roku od 1 radnog dana od dana UPLATE.* Molimo vas da adresu za uplatu je struja.* Molimo vas da ostavite dovoljno vremena za isporuku i kontaktirajte nas, ako ne dobijete svoj paket u roku od 10 radnih dana.Mi nismo odgovorni za plaćanje svih carinskih pristojbi ili uvozne carine.Ostavimo pozitivan pregled nakon primitka uplate...

Polarizacija 1310nm visoka 1550nm podržavajući jednostupanjski optički izolator sporog rada osi PM fiber optički izolatorKarakteristikeNiske Uneseni GubitakVisoki Prinosi GubitakaVisoka Stopa IzumiranjaVisoka IzolacijaVisoka Stabilnost I PouzdanostAplikacijeKomunikacijski SustavIspitne UređajeUtvrđuju SenzorIstraživanjaTehničke karakteristikeParametarMjerna jedinicaVrijednostFazaSingleDvostrukoKlasaNJedanNJedanSrednja Valna Duljinanm1310,1480,1550Radni Raspon Valnih Duljinanm±20Vrsta...

Karakteristike : Funkcija самокалибровки korisnikaLinearni (Mw) i nelinearni indeks (dbm) se prikazujuJedinstveni univerzalni sučelje FC / SC / ST, bez složene transformacijeIzborno funkcija automatskog isključivanjaDodatni zaslon s pozadinskim osvjetljenjem za uključivanje / isključivanjeOpcija : povezivanje s osobnim RAČUNALOM putem 232Pregled : vizualno lokator manjka emisijom instrument kroz korištenje lasera poluvodički 650nm za off crveno svjetlo, stajama i vizualno sučelje je povezan u мультимодное i однорежимное stakloplastike, detekciju kvarova staklenih vlakana.Dizajn optički инженерства, održavanje mreža, optičkih uređaja vlakana u dispensable proizvoda i instrumenti istraživanja.pohto show : proizvod ne obuhvaća bateriju, proizvod mora biti opremljen baterijom 4pcs AA za korištenjeNapomena : proizvod ne uključuje baterijeVizualni lokator kvarova30 MWProizvodi uključuju sve elemente na slici :

Scroll