Svježe
100 metara ST / PC-ST/PC-3,0 mm, однорежимный 9/125, Симплексный, fiber-optički patch kabel kabel, ST u ST

100 metara ST / PC-ST/PC-3,0 mm, однорежимный 9/125, Симплексный, fiber-optički patch kabel kabel, ST u ST

Dostupnost proizvoda: Dostupno je narudžbi
HRK 239.94


Kabel fleksibilna žica vlakana, ST / PC-ST/PC, promjera 3.0 mm,
Однорежимный 9/125, Симплексный, 100 Metara
Napomena : dužina i utičnice se postavljaju pls nemojte se ustručavati da me kontaktirate za ponudu.
Tehničke Karakteristike :
Parametar
Mjerna jedinica
FC, SC, LC / oklopno fleksibilna žica vlakana
ST, MU
MT-RJ, MPO
Е2000
Cm
MM
Cm
MM
Cm
MM
Cm
PC
UPC
BTR
PC
PC
UPC
PC
PC
UPC
PC
PC
BTR
Uneseni gubitak(tipično)
db
≤0.3
≤0.2
≤0.3
≤0.2
≤0.3
≤0.2
≤0.2
≤0.3
≤0.2
≤0.2
≤0.3
≤0.3
Возвратная gubitak
db
≥45
≥50
≥60
≥30
≥45
≥50
≥30
≥45
≥50
≥35
≥55
≥75
Radna valna duljina
nm
1310, 1510
1310, 1510
1310, 1510
1310, 1510
Zamjenjivosti
db
≤0.2
≤0.2
≤0.2
≤0.2
Vibracije
db
≤0.2
≤0.2
≤0.2
≤0.2
Radna temperatura
°C
-40~75
-40~75
-40~75
-40~75
Temperatura skladištenja
°C
-45~85
-45~85
-45~85
-45~85
Od prosjeko kabel
mm
Φ3.0, φ2 ove.0, Φ0.9
Φ3.0, φ2 ove.0, Φ0.9
Φ3.0, φ2 ove.0, Φ0.9
φ3.0, φ2 ove.0, φ0.9
Podaci za narudžbu :
Fiber-optički priključak : LC, ST, FC, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Tip sučelja savjet : APC, PC, UPC волоконные jezgra : Симплексный, duplex vrsta vlakana; multi-mode(50/125)/(62.5/125) ,однорежимный (9/125) promjer vlakana (mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 duljina kabela; prilagodite
Dostava šaljemo sve proizvode diljem svijeta za besplatno putem economy shipping. Sve uvozne carine i porezi su odgovornost kupca. Proizvodi se šalju potvrdio adresu kupca od ponedjeljka do petka (vikendom i praznicima isključeni) Molimo vas, molimo da provjerite vašu adresu isporuke pažljivo prije postavljanja vaše narudžbe. Ako želite promijeniti adresu, molimo vas, kontaktirajte nas, u suprotnom, bilo kakve informacije o promjeni može se ignorirati nakon slanja
NAPOMENA :
Proizvod će biti poslan iz Hong konga;
Vrijeme isporuke varira od 3 do 25 radnih dana :
SAD / glavne europske zemlje10~15 radnih dana
Druge zemlje15~25 radnih dana
Hitno potražnje, pogled pls bira курьерский kao što su DHL, UPS, Fedex i tako dalje.
Zbog ograničenja popis ne bismo preuzeli mnoge elemente.
Veleprodaja kupci, molimo vas da nas kontaktirate Prije početka trgovanja! ! ! ! ! ! ! !
Garancija i povrat dajemo novac u zamjenu za 1 godinu i novac na održavanje na 3 godine. Naša garancija ne pokriva nepravilno korištenje, fizička oštećenja, oštećenja vodom, gubitak ili krađu. Sve kupnja se može vratiti u roku od 14 dana od dana kupnje za potpuni povrat ili razmjene. Svi proizvodi moraju biti u izvornom stanju. Roba oštećena ili nedostaju dijelovi su bespovratna
Kontaktirajte nas nadamo se da ste zadovoljni našim proizvodom i uslugom i, zauzvrat, наградите nas pet zvjezdica rejtingom. Vaše pozitivne kritike će biti za nas od velike pomoći u budućem radu. Ako imate bilo kakvih vrijedne sugestije ili bilo kakvih problema s našim proizvodima ili dostavom. Molimo Vas da nas kontaktirate odmah, prije nego što nam dati neutralne ili negativne povratne informacije. Mi ćemo odgovoriti na bilo koje pitanje u roku od 24 sata (osim vikendom i praznikom ). Tada ćemo pokušati učiniti sve što je moguće kako bi riješio taj problem što je prije moguće.
O nama Dobrodošli u naš dućan Aliexpress! Osnovana 2008 godine, Shenzhen EB-LINK technologies Co., Doo je vodeći proizvođač može ponuditi fiber-optički primopredajnici,fiber-optički patch kablovi i fiber-optičke opreme.Svoje proizvode je stavljen na područja iz Kine diljem svijeta mi smo novi prodavatelj u Aliexpress, međutim, sa našom veliki tim, primarnog izvora, mi ćemo ponuditi sve najbolje i najkvalitetnije,
Konkurentne cijene i осмотрительное posluga.

Svojstva

brend:
EB-LINK
Broj Modela:
EBSS6STST100
Stanje:
NOVO
Dužina kabela:
100 metara
A Konektor:
ST
Priključak B:
ST
tip kabela:
Simplex
Promjer jezgre oduševljava:
9/125
Vrsta Vlakana:
OS1
Boja:
Žuta
Promjer vlakana:
3,0 mm
Prilagoditi:
Podrška

Najbolje ponude u kategoriji

Blindirani optičkih patch kabel kabel, ST / PCST / PC, promjera 3,0 mm,Однорежимный 9 / 125, Симплексный, 50 metaraOklop metala, jake čvrstoće na istezanje!Napomena : dužina i priključak podešava, pls, ne ustručavajte se da me kontaktirate za ponudu.Tehničke Karakteristike : ParametarMjerna jedinicaFC, SC, LC / oklopno fleksibilna žica vlakanaST, MUMTRJ, MPOЕ2000CmMMCmMMCmMMCmPCUPCBTRPCPCUPCPCPCUPCPCPCBTRUneseni gubitak(tipično)db≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.3Возвратная gubitakdb≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Radeći valna duljinanm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Zamjenjivostidb≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Vibracijedb≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Radna temperatura°C40~7540~7540~7540~75Temperatura skladištenja°C45~8545~8545~8545~85Od prosjeko kabelmmΦ3.0, φ2 ove.0, Φ0.9Φ3.0, φ2 ove.0, Φ0.9Φ3.0, φ2 ove.0, Φ0.9φ3.0, φ2 ove.0, φ0.9Podaci za narudžbu : Priključak optičkog vlakna : LC, ST, FC, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, Tip sučelja Ferrule MPO : APC , RAČUNALA, jezgra vlakna UPC : Симплексный, двухшпиндельный vrsta vlakana; мультимодный(50 / 125) / (62.5 / 125) ,однорежимный (9 / 125) promjer vlakana (mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 duljina kabela; prilagoditeDostava šaljemo sve proizvode diljem svijeta za besplatno putem economy shipping...

Dobrodošli u See Me Technology Co., LTD popust za veleprodaju? Još brojevi dijelova? Citat za specifikacije? Svi naši proizvodi pružaju garanciju kvalitete na jednu godinu Za više informacija ili tehničkih pitanja, molimo ne ustručavajte se kontaktirati nasServis See Me.产品包装后的尺寸 : 3 Centimeters 8 Centimeters 3 Centimeters产品包装毛重 : 0.030 Kilogram 该产品审核不通过,您无法编辑。

Dobrodošli u See Me Technology Co., LTD popust za veleprodaju? Još brojevi dijelova? Citat za specifikacije? Svi naši proizvodi pružaju garanciju kvalitete na jednu godinu...

Blindirani fiberoptički patch kabel kabel, SC / PCSC / PC, promjera 3,0 mm,Однорежимный 9 / 125, Симплексный, 15 metaraMetalni oklop, jaka čvrstoća na istezanje!Napomena : dužina i utičnice se postavljaju pls nemojte se ustručavati da me kontaktirate za ponudu.Tehničke Karakteristike : ParametarMjerna jedinicaFC, SC, LC / oklopno fleksibilna žica vlakanaST, MUMTRJ, MPOЕ2000CmMMCmMMCmMMCmPCUPCBTRPCPCUPCPCPCUPCPCPCBTRUneseni gubitak(tipično)db≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.3Возвратная gubitakdb≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Radna valna duljinanm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Zamjenjivostidb≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Vibracijedb≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Radna temperatura°C40~7540~7540~7540~75Temperatura skladištenja°C45~8545~8545~8545~85Od prosjeko kabelmmΦ3.0, φ2 ove.0, Φ0.9Φ3.0, φ2 ove.0, Φ0.9Φ3.0, φ2 ove.0, Φ0.9φ3.0, φ2 ove.0, φ0.9Podaci za narudžbu : Fiberoptički priključak : LC, ST, FC, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Tip sučelja savjet : APC, PC, UPC волоконные jezgra : Симплексный, duplex vrsta vlakana; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,однорежимный (9 / 125) promjer vlakana (mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 duljina kabela; prilagoditeDostava šaljemo sve proizvode diljem svijeta za besplatno putem economy shipping...

Kabel fleksibilna žica vlakana, LC / PCST / PC, promjera 3.0 mm,Однорежимный 9 / 125, Симплексный, 25 metaraNapomena : dužina i utičnice se postavljaju pls nemojte se ustručavati da me kontaktirate za ponudu.Tehničke Karakteristike : ParametarMjerna jedinicaFC, SC, LC / oklopno fleksibilna žica vlakanaST, MUMTRJ, MPOЕ2000CmMMCmMMCmMMCmPCUPCBTRPCPCUPCPCPCUPCPCPCBTRUneseni gubitak(tipično)db≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.3Возвратная gubitakdb≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Radna valna duljinanm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Zamjenjivostidb≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Vibracijedb≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Radna temperatura°C40~7540~7540~7540~75Temperatura skladištenja°C45~8545~8545~8545~85Od prosjeko kabelmmΦ3.0, φ2 ove.0, Φ0.9Φ3.0, φ2 ove.0, Φ0.9Φ3.0, φ2 ove.0, Φ0.9φ3.0, φ2 ove.0, φ0.9Podaci za narudžbu : Fiberoptički priključak : LC, ST, FC, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Tip sučelja savjet : APC, PC, UPC волоконные jezgra : Симплексный, duplex vrsta vlakana; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,однорежимный (9 / 125) promjer vlakana (mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 duljina kabela; prilagoditeDostava šaljemo sve proizvode diljem svijeta za besplatno putem economy shipping...

Karakteristike : * Visoka osjetljivost, veliki dinamički raspon* Ukupni dizajn sučelje : sučelje FC / SC / ST, sa standardnim sučeljem adaptera FC, SC, ST* Minijaturni dizajn zaštitu od šasije, kompaktan i lagan, sprečava detektori opreme oštećenja pada nesreće.* Brzi odgovor, nedostatak grijanje* Prikaz funkcije niskog napona* Možete odabrati i opciju za automatsko uključivanjeisključivanje* Možete odabrati automatsko isključivanje pozadinskog osvjetljenja* Nova značajka automatske kalibracije korisnika* Mjerenje ničim snaga (dbm) i linearne snage (x W) * Veći zaslon i led pozadinsko osvjetljenjeTehničke karakteristike : Model A tip C tip valna duljina (Nm) 800~1700 Nm detektor In Ga As mjerno Područje (dbm) 70~+10 50~+26 nesigurnost plastični mjerni valna duljina (Nm) 850,1300,1310,1490,1550, 1625 dozvolu (db) linearni 0,1% ili nelinearna 0,01 dbm konektor FC / SC napajanje alkalne baterije(Baterija nije u kompletu) trajanje baterije 120 h sa baterijom od 1,5 v (3) radna temperatura (°C) 10 ~ +50°C Temperatura skladištenja (°C) 20 ~ +70°C relativna vlažnost zraka od 0 do 95% (bez kondenzacije) Dimenzije (mm) 130 x 63 x 29 Težina (g) 160Paket uključuje : 1 x mjerač snage TL510 A1 x torbica za nošenje1 x FC,SC konektor1 x vodič za korisnikeRecenzije : 1...

Opis : Adapterto je mehanički uređaj koji je predviđen za usklađivanje optičkih konektora On sadrži vezivno alku, koja drži dva komada zajedno.?Goli fiberoptički adapter se koristi kao sredstvo komunikacije goli optičkih vlakana fiberoptičkim uređajima.Karakteristike : Pogodan za odgovarajućih adaptera FC, SC, ST, LCJe lagan i vrlo kompaktna veličinaPosebno razvijen mehanizam smanjuje uneseni gubitakMaksimalna ponovljivostJednostavan za korištenje jednostavno umetnut, popravljanje i ponovno pokreće vlakanaTehničke karakteristike : LC gol utvrđuju adapter Ro HS1.IL =50 db2...

Opis proizvoda4 Po E switch dizajniran za smanjenje zagušenja mreže, mreže podrške dugo udaljenost hrane, konverziju podataka POEprekidači, oba s osnovnim značajkama skretnice podržavaju POE napajanje...

Besplatna dostava 1000 kom / lot 40 mm fiberoptička zaštita od spajanja nastavaka rukava 40 mm stisni cijev fiberoptička cijev hot melt karakteristike : jedan otvor (prethodno komprimirana) Jasno dizajn kućišta čak i jača element od nehrđajućeg čelika герметизируя strukturu odgovarajuću temperaturu iznijela dužina linijskog niska temperatura smanjenje Pre instaliran šipke od nehrđajućeg čelika ili keramike приспосабливает pojedinačni ili traka vlakana širok raspon veličina radna temperatura45degree na 100degree Min...

Opis proizvodaJedan modul 1.25 G bidi SFP vlakana WDM SFP primopredajnik 20km достигаемость SC ili LC priključakBrzina prijenosa podataka : 1.25 GbpsUdaljenost 20 kmСимплексный LC optički prihvatljivTip A : Tx1310nm / Rx1490nm i Tx1490nm / Rx1310nmB...

Opće informacije : Dvostruki matrični 10 / 100 m adaptivna Ethernet i optičke primopredajnici, koriste najnoviji američki čip KENDIN, visoko kvalitetan jednoutvrđuju dvostruki matrični optički modul primopredajnik (potpuno novi proizvođači ) , stabilne performanse i vrhunsku kvalitetu...

10 G OS2 9 / 125 однорежимный LC / APC na Двухшпиндельному бронированному fiberoptičkih kabela LC / APCBlindirani svjetlovodni kabel sa ugrađenim metalnim oklopima može pružiti snažniju zaštitu optičkih vlakana, od standardnih optičkih kablova...

Kabel fleksibilna žica vlakana, LC / PCST / PC, promjera 3.0 mm,Однорежимный 9 / 125, Симплексный,50 metaraNapomena : dužina i utičnice se postavljaju pls nemojte se ustručavati da me kontaktirate za ponudu.Tehničke Karakteristike : ParametarMjerna jedinicaFC, SC, LC / oklopno fleksibilna žica vlakanaST, MUMTRJ, MPOЕ2000CmMMCmMMCmMMCmPCUPCBTRPCPCUPCPCPCUPCPCPCBTRUneseni gubitak(tipično)db≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.3Возвратная gubitakdb≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Radna valna duljinanm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Zamjenjivostidb≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Vibracijedb≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Radna temperatura°C40~7540~7540~7540~75Temperatura skladištenja°C45~8545~8545~8545~85Od prosjeko kabelmmΦ3.0, φ2 ove.0, Φ0.9Φ3.0, φ2 ove.0, Φ0.9Φ3.0, φ2 ove.0, Φ0.9φ3.0, φ2 ove.0, φ0.9Podaci za narudžbu : Fiberoptički priključak : LC, ST, FC, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Tip sučelja savjet : APC, PC, UPC волоконные jezgra : Симплексный, duplex vrsta vlakana; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,однорежимный (9 / 125) promjer vlakana (mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 duljina kabela; prilagoditeDostava šaljemo sve proizvode diljem svijeta za besplatno putem economy shipping...

Dobrodošli u See Me Technology Co., LTD popust za veleprodaju? Još brojevi dijelova? Citat za specifikacije? Svi naši proizvodi pružaju garanciju kvalitete na jednu godinu...

Kabel fleksibilna žica vlakana, SC / PCSC / PC, promjera 3.0 mm,Однорежимный 9 / 125, duplex, 100 metaraNapomena : dužina i utičnice se postavljaju pls nemojte se ustručavati da me kontaktirate za ponudu.Tehničke Karakteristike : ParametarMjerna jedinicaFC, SC, LC / oklopno fleksibilna žica vlakanaST, MUMTRJ, MPOЕ2000CmMMCmMMCmMMCmPCUPCBTRPCPCUPCPCPCUPCPCPCBTRUneseni gubitak(tipično)db≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.3Возвратная gubitakdb≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Radna valna duljinanm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Zamjenjivostidb≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Vibracijedb≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Radna temperatura°C40~7540~7540~7540~75Temperatura skladištenja°C45~8545~8545~8545~85Od prosjeko kabelmmΦ3.0, φ2 ove.0, Φ0.9Φ3.0, φ2 ove.0, Φ0.9Φ3.0, φ2 ove.0, Φ0.9φ3.0, φ2 ove.0, φ0.9Podaci za narudžbu : Fiberoptički priključak : LC, ST, FC, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Tip sučelja savjet : APC, PC, UPC волоконные jezgra : Симплексный, duplex vrsta vlakana; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,однорежимный (9 / 125) promjer vlakana (mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 duljina kabela; prilagoditeDostava šaljemo sve proizvode diljem svijeta za besplatno putem economy shipping...

Dobrodošli u See Me Technology Co., LTD popust za veleprodaju? Još brojevi dijelova? Citat za specifikacije? Svi naši proizvodi pružaju garanciju kvalitete na jednu godinu Za više informacija ili tehničkih pitanja, molimo ne ustručavajte se kontaktirati u Službi za See Me.

Opis proizvodaAdapterto je mehanički uređaj koji je predviđen za usklađivanje optičkih konektora On sadrži vezivno alku, koja drži dva komada zajedno.Goli fiberoptički adapter se koristi kao sredstvo komunikacije goli optičkih vlakana fiberoptičkim uređajima.Karakteristike : Pogodan za odgovarajućih adaptera FC, SC, ST, LCJe lagan i vrlo kompaktna veličinaPosebno razvijen mehanizam smanjuje uneseni gubitakMaksimalna ponovljivostJednostavan za korištenje jednostavno umetnut, popravljanje i ponovno pokreće vlakanaTehničke karakteristike : St gol utvrđuju adapter Ro HS1.IL =50 db2...

KOMSHINE GX36 FTTH Fusion Spojnica Kit w / Fiber Cleaver* Ugrađeni držač vlakna, koja se može povezati vlakana 250 mikrona, vlakna 900 hm flat kabel i волоконную žicu Tech1 : 8800mah smjenski baterija velikog kapaciteta za povećanje produktivnostiTech2 : 6 motore 3 poravnanje osi čine niže gubitakTech3 : pouzdanost i trajnost : šokdokaz, vodootporan, prašinu Dođite s certifikatom za kalibraciju i izvješće o ispitivanju Dođite Sa Garancijom Od 1 Godine Dođite s novim волоконным тесаком KOMSHINE KF52 Dođite s 100pc 60 mm zaštitnim rukavima Sumitomo FPS Fusion Splice Protection SleevesKarakteristike : Jedan ključ automatski spojeni spremi korake srastanje 9 S сращивание i 28 S grijanje 310ovčinjaka povećanje 3,7' LCD zaslon u boji visoke rezolucije Skladištenje 5000 rezultata srastanje 6 motore 3 poravnanje osi čine niže gubitak 6smjer 30дюймовое dokaz pada 6 motore 3x osi za centriranje pružaju visoke performanse klase Uklonjivi držač SC kompatibilan Potpuno novi dizajn Vobliku žljebova za više brz i jednostavan rad 8800mah smjenski baterija velikog kapaciteta za povećanje produktivnosti Pouzdanost i trajnost : šokdokaz, vodootporan, prašinu Višenamjenski punjač za punjenje сплайсера i vaš digitalni uređaj zajednoSpecifikacija : Odnosi Se VlaknaSM / MM / DS / NZDS / BIF & UBIF (G...

Scroll