Svježe
200 kom./lot luksuzan stil križ Crown luk Biser Zec ovjes rhinestones rafting nokte alati za sjaj 3D lak za nokte gel

200 kom./lot luksuzan stil križ Crown luk Biser Zec ovjes rhinestones rafting nokte alati za sjaj 3D lak za nokte gel

Dostupnost proizvoda: Dostupno je narudžbi
HRK 146.52


200 kom./lot luksuzan stil križ Crown luk Biser Zec ovjes rhinestones rafting nokte
Alati za sjaj 3 D lak za nokte gel
kako kupiti ?
molimo vas dajte nam broj деталя i vaš broj (MOQ 20pcs) ako je neki dogovor izvan-zalihe, onda bismo trebali mijenjati dizajn za vas,
ili možemo miješati dizajne za vas !!!

Kina najveća tvornica nakit gljiva 3 D, izrada 100% za nakit vještački dijamant.
imamo više od 5000designs nakita u našem skladištu,
ako vam je potrebno mnogo stilova nakit, molimo vas da javite nam.
nakit - to je high-end gorski kristal klase 888 AAA i Preciosa
to je kvalitetan kristalno dijamanata, možemo biti sigurni da će vam se svidjeti
Stavite nakit od legure na vaše nokte da izgledaju sjajno.
molim vas, dajte nam broj proizvoda koji vam je potreban. ili smo poslali stilova u рамдон !
Sadržaj Paketa :
100pc / torba nail art jasno vještački dijamant nakit
veličina : 8mm do 18mm,
težina : 1/0. 5/g (1pc)
Materijal : legura + gorski kristal
Pakiranje : 100pc / vrećica
boja : u boji rafting i srebrni dijamanata,
Oblik : luk / Vrana / cvijet / hollow nakit
Kako primijeniti ukrasi za nokte pripremite pinceta za nokte, ljepilo, ukrasi za nokte, aluminijsku foliju ili plastičnu vrećicu. Stavite malu količinu ljepila za nokte na aluminijsku foliju ili plastičnu vrećicu. Držite ukras pincetom i ravnomjerno nanesite ljepilo na površinu, прилипая na ногтю. Stavite ukras na pravo mjesto vašeg nokta i lagano gurnite na njega.
Vaši nokti će izgledati sjajno, kako u izvedbi majstora manikuru.
Ovi ukrasi za nokte učinit će vaš lijep i nestvaran nokte. .
Opis proizvoda
3 D rafting nokte nakit (3000 boja)
Materijal rafting, brdski kristal tip 3 D
Značajka Dizajna Odjeće, Kvalitetan,Lako Se Nanosi
Boja kao što je prikazano na slici
Korištenje noktiju, telefon, torbe i sl.
MOQ 100pc
Izrada po mjeri & logo dostupne
OEM&ODM ok
Pakiranje prema zahtjevu klijenta
Vrijeme деливея oko 7 do 10 dana
Pojam kompenzacije T/T, west veza
Pojam перевозкы tereta UPS. FEDEX, DHL, EMS, zrakom, morem
2.So Mnogi Dizajni Za Ukras
3.Visoka Kvaliteta S Jeftinijim Cijena
4. brza dostava uz manje moq
Vruće prodaju Crystal nokte nakit
1. nakit za nokte
2.So Mnogi Dizajni Za Ukras
3.Visoka Kvaliteta S Jeftinijim Cijena
4. brza dostava uz malo MOQ u REDU
Pakiranje I Dostava
Torba PVC slavno, 100pcs / design / bag.For грузя, možemo odabrati курьерским način.
Kao što su DHL, FEDEX, UPS, EMS i tako dalje
Naše Usluge
Možemo vam ponuditi kvalitetan proizvod i konkurentne cijene, najbolju uslugu nakon-надувательства.

Svojstva

Tip Elementa:
Gorski Kristal I Nakit
Težina:
5g
Broj:
10000
Veličina:
3mm
brend:
Мингли
Materijal:
Metalne
Broj Modela:
iop9009
Težina:
3g
Boja:
više od 100 boja
Materijal:
Smola
Vrsta:
pribor za nokte
is_customized:
Yes
Materijal:
Rhinestones
Oblik:
luk / križ / brand name / cvijet / životinja
Gorski kristal:
Klasa AAA
Koristi:
3d nail art
Pakiranje:
100pc / bag

Najbolje ponude u kategoriji

100pc 36333652 rafting nokte, pribor perle, dugmad duga šareni zvijezda male stražnji dio nokte haljina nakit (oko 7*11 mm)rhinestones jako, jako blješte, možemo biti sigurni da su vam se svidjeti !Napomena : Ako ne ostavite broj proizvoda, mi ćemo poslati dizajn, pomiješan s fotografijama !!!(MOQ 20pcs svaki dizajn)Prekrasan novi višekratnu upotrebu 2 3 D rafting gold crystal luksuzni dizajn noktiju akril nokte držati na zanatskih прелестяхTo su lijepe naljepnice za nokte, zanatskih amajlije.Može se koristiti za sve prigode...

2017 nova crna novu 200 kom. / lot silver legure sa top AB Crystal nail art metalni privjesci noktijunakit nail art gorski kristal

Želite prilagođene veličine i boje? Molimo posjetite naš dućan : ne pronađete željenu veličinu i boju? Kontakti..Iz kuta svjetlosti i pravi objekt može se malo razlikovati od slike,hvala vam na razumijevanju! Odlične akril rhinestones s R ich C olors8 mm 540 kom...

Prilog : Nanesite nekoliko kapi ljepila za nokte / kićankama na smolu na gotov manikura i stavite taj šarm na željeno područje, ponovno pričvrstite razmacima između nokta i šarmom pomoću gela ili akrila...

Nail Art ukras rhinestones 100pc sjaj 3d metalnih legura novi dolazak, rafting nokte ovjesa, nakit za nokte ****33613380Trgovačko Ime : MingleeMaterijal : Cink LeguraPaket : 100pc u jednu plastičnu vrećicuNanesite nekoliko kapi ljepila za nokte / kićankama na smolu na gotov manikura i stavite taj šarm na željeno područje, ponovno pričvrstite razmacima između nokta i šarmom pomoću gela ili akrila...

Prozirno staklo sjajna rhinestonescijena po 100pc Jasne Boje Istaknuo PreMnogo Oblika Dostupnihplz potvrdite da kupi u skladu s uputama u nastavku : 24,.., 46Istaknuo PreProsljeđivanje .možemo brod svjetski e Packet / China Post / DHL / EMS / UPS / FEDEX;...

Želite prilagođene veličine i boje? Molimo posjetite naš dućan : još uvijek niste našli željenu veličinu i boju? Kontakti..Iz kuta svjetlosti i pravi objekt može se malo razlikovati od slike,hvala vam na razumijevanju! Odlične akril rhinestones s R ich C olors8 mm 540 kom. / pak., 9 boja mješoviti okrugli akril rhinestones, tajvanski akril kristalno stan stražnja dijamanata,nakit pribor bag20mm 150шт / pak., 15 boja mješoviti okruglih akril rhinestones, tajvanski akril kristalno stan stražnja dijamanata,nakit pribor bag12mm 200pcs / pack,10colors Acrylic Flower Rhinestons, Superior Taiwan Acrylic Flat Back Rhinestons bag10 mm 240 kom. / pak., 16 boja akril trg dijamanata, vrhunske tajvanski akril stan stražnja dijamanata,nakit pribor bag10 mm 320 kom / pak., 10 boja mješoviti okruglih akril rhinestones, tajvanski akril kristalno stan stražnja dijamanata,nakit pribor bag3040 mm 52 kom / pak., 13 boja ovalni akril dijamanata, odličan tajvanski akril Crystal stan stražnja dijamanata,nakit pribor bag16 mm 220 kom. / pak., 11 boja mješoviti okruglih akril rhinestones, tajvanski akril kristalno stan stražnja dijamanata,nakit pribor bag12 mm 160 kom / pak., 16 boja akril trg dijamanata, vrhunske tajvanski akril stan stražnja dijamanata,nakit pribor bag12mm 264шт / pak., 11 boja mješoviti okruglih akril rhinestones, tajvanski akril kristalno stan stražnja dijamanata,nakit pribor bag16 mm 91 kom. / pak., 13 boja akril trg dijamanata, vrhunske tajvanski akril stan stražnja dijamanata,nakit pribor bag1014 mm 168 kom / pak., 14 boja akril pravokutni dijamanata, vrhunske tajvanski akril stan stražnja rhinestones bag6 mm 390 kom / pak., 13 akril boja cvjetne dijamanata, vrhunske tajvanski akril stan stražnja rhinestones bag3 mm 1900 kom. / pak., 19 boja akril okruglih dijamanata, vrhunske tajvanski akril stan stražnja rhinestones bag1318 mm 128 kom. / pak., 16 boja akril suze, dijamanata, vrhunske tajvanski akril stan stražnja rhinestones bag1318mm 104pcs / pack,13colors Acrylic Rectangle Rhinestons, Superior Taiwan Acrylic Flat Back Rhinestons bag610 mm 560 kom. / pak., 14 boja akril suze, dijamanata, vrhunske tajvanski akril stan stražnja rhinestones bag

Želite druge veličine i boje? Molimo posjetite naš dućan : još uvijek niste našli željenu veličinu i boju? Kontakti..Iz kuta svjetlosti i pravi objekt može se malo razlikovati od slike,hvala vam na razumijevanju! Superior akril rhinestones s R ich c olors8 mm 540 kom. / pak., 9 boja mješoviti okrugli akril rhinestones, tajvanski akril kristalno stan stražnja dijamanata,nakit pribor bag20mm 150шт / pak., 15 boja mješoviti okruglih akril rhinestones, tajvanski akril kristalno stan stražnja dijamanata,nakit pribor bag12 mm 200 kom...

Želite prilagođene veličine i boje? Molimo posjetite naš dućan : još uvijek niste našli željenu veličinu i boju? Kontakti..Iz kuta svjetlosti i pravi objekt može se malo razlikovati od slike,hvala vam na razumijevanju! Odlične akril rhinestones s R ich C olors8 mm 540 kom. / pak., 9 boja mješoviti okrugli akril rhinestones, tajvanski akril kristalno stan stražnja dijamanata,nakit pribor bag20mm 150шт / pak., 15 boja mješoviti okruglih akril rhinestones, tajvanski akril kristalno stan stražnja dijamanata,nakit pribor bag12mm 200pcs / pack,10colors Acrylic Flower Rhinestons, Superior Taiwan Acrylic Flat Back Rhinestons bag10 mm 240 kom. / pak., 16 boja akril trg dijamanata, vrhunske tajvanski akril stan stražnja dijamanata,nakit pribor bag10 mm 320 kom / pak., 10 boja mješoviti okruglih akril rhinestones, tajvanski akril kristalno stan stražnja dijamanata,nakit pribor bag3040 mm 52 kom / pak., 13 boja ovalni akril dijamanata, odličan tajvanski akril Crystal stan stražnja dijamanata,nakit pribor bag16 mm 220 kom. / pak., 11 boja mješoviti okruglih akril rhinestones, tajvanski akril kristalno stan stražnja dijamanata,nakit pribor bag12 mm 160 kom / pak., 16 boja akril trg dijamanata, vrhunske tajvanski akril stan stražnja dijamanata,nakit pribor bag12mm 264шт / pak., 11 boja mješoviti okruglih akril rhinestones, tajvanski akril kristalno stan stražnja dijamanata,nakit pribor bag16 mm 91 kom. / pak., 13 boja akril trg dijamanata, vrhunske tajvanski akril stan stražnja dijamanata,nakit pribor bag1014 mm 168 kom / pak., 14 boja akril pravokutni dijamanata, vrhunske tajvanski akril stan stražnja rhinestones bag6 mm 390 kom / pak., 13 akril boja cvjetne dijamanata, vrhunske tajvanski akril stan stražnja rhinestones bag3 mm 1900 kom. / pak., 19 boja akril okruglih dijamanata, vrhunske tajvanski akril stan stražnja rhinestones bag1318 mm 128 kom. / pak., 16 boja akril suze, dijamanata, vrhunske tajvanski akril stan stražnja rhinestones bag1318mm 104pcs / pack,13colors Acrylic Rectangle Rhinestons, Superior Taiwan Acrylic Flat Back Rhinestons bag610 mm 560 kom. / pak., 14 boja akril suze, dijamanata, vrhunske tajvanski akril stan stražnja rhinestones bag

Obavijesti O Prije Kupnje : 1 molim vas, napišite točan i detaljan adresu za isporuku (uključujući puno ime i prezime,adresa ulica,grad,državu,poštanski broj, telefon).2...

Sjajna oblikaleptir veličine 3 mm Boje sjaj : kao na slikama.Napomena : draga,foto pokazuje učinak, ne može biti u potpunosti reflektira, molim vas, budite понятливы.Težina paketa : Abt...

Želite prilagođene veličine i boje? Molimo posjetite naš dućan : ne pronađete željenu veličinu i boju? Kontakti..Iz kuta svjetlosti i pravi objekt može se malo razlikovati od slike,hvala vam na razumijevanju! Odlične akril rhinestones s R ich C olors8 mm 540 kom...

27.98 / bag 27.98 / bagB0411 smeđe boje sjaj u prahu 0.2 mm sjaj prašine blistav sjaj u prahu, DIY Flashu prahu Broj Artikla Broj : SjajPoštovani, molimo vas, imajte na umu da ova boja nije otporan na otapala. Veličina sjaj : 0,2 mm Boja, sjaj : kao na slici( Napomena : draga moja, fotografija prikazuje efekt boja, ne mogu biti 100% u potpunosti odražava baš zbog faktora prikaz fotoaparata,molimo vas, budite понятливы)Pakiranje : Pouzdan Poliester TorbaDragi moji, ako vam je potrebno više grama ili drugih boja, molimo, molimo javite nam bilo upita, gotovo svaki sjaj, koji bi mogli naći u našem društvu ,mi ćemo vam dati odgovor u roku od 24 sata!1 .Visoka Kvaliteta.2...

27.98 / bag 27.98 / bagTCM0907 ružičastocrvene boje sjaj u prahu 0,2 mm sjaj prašine blistav sjaj u prahu, DIY Flashu prahu Broj Artikla Broj : SjajPoštovani, molimo vas, imajte na umu da ova boja nije otporan na otapala. Veličina sjaj : 0,2 mm Boja, sjaj : kao na slici( Napomena : draga, fotografija prikazuje efekt boje, ne može biti u potpunosti odražava 100% zbog faktora prikaz fotoaparata, molimo vas, shvatite)Pakiranje : Pouzdan Poliester TorbaDraga, ako vam je potrebno više grama ili drugih boja, molimo, molimo javite nam bilo upita, gotovo svaki sjaj, koji bi mogli naći u našem društvu ,mi ćemo vam dati odgovor u roku od 24 sata!1 .Visoka Kvaliteta.2...

Prilog : Nanesite nekoliko kapi ljepila za nokte / četke na smolu na gotov manikura i stavite taj šarm na željeno područje, ponovno pričvrstite razmacima između noktiju i šarmom pomoću gela ili akrila...

27.98 / bag 27.98 / bagB0203 03 svijetlo zlatne boje sjaj u prahu 0,2 mm sjaj prašine blistav sjaj u prahu, DIY Flashu prahu Broj Artikla Broj : SjajPoštovani, molimo vas, imajte na umu da ova boja nije otporan na otapala. Veličina sjaj : 0,2 mm Boja, sjaj : kao na slici( Napomena : draga moja, fotografija prikazuje efekt boja, ne mogu biti 100% u potpunosti odražava baš zbog faktora prikaz fotoaparata,molimo vas, budite понятливы)Pakiranje : Pouzdan Poliester TorbaDragi moji, ako vam je potrebno više grama ili drugih boja, molimo, molimo javite nam bilo upita, gotovo svaki sjaj, koji bi mogli naći u našem društvu ,mi ćemo vam dati odgovor u roku od 24 sata!1 .Visoka Kvaliteta.2...

Novi mix veličine noktiju savjeti čist crna rhinestones 3d ukrasi za nokte + kotačvisoka kvalitetaGorski kristal 3d nail art ukrasKarakter : on čini vaše nokte više elegantnim i šarmantnim; kompatibilan kako sa prirodnim, tako i veštačkim noktima; lako se nanosi.Upotreba : može se koristiti s lakom za nokte, UVgel ili akril noktiju i tako daljeSadržaj pakiranja : 1 kolo

Scroll